Спот за релсов монтаж WOODY ∙ TL910 ∙ черен ∙ GU10
Код заявка: VIV004856 | Артикул: TL910 GU10/BK WOODY
Технически параметри
| Серия | WOODY |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø55*170mm |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234852683 |
Спотовете за релсов монтаж отдавна вече не се ползват само за акцентиращо осветление. Предлагането на лампи с цокъл GU10 и по-висока мощност позволява основното осветление в помещенията да бъде със спотове. Серията WOODY е модерно решение за релсово осветление с лампи с цокъл GU10. Актуален е акцентът с дърво.

