Линеен спот за таван SP729-2L BENITO ∙ черен ∙ 2xGU10
Код заявка: VIV004878 | Артикул: SP729-2L GU10 BENITO
Технически параметри
| Серия | BENITO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 260x60x175mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852850 |
Серията BENITO съдържа тела с подвижни спотове и полилеи за лампи с цокъл GU10. Естественото дърво и метал в черен цвят на корпуса на телата се допълват от деликатен акрилен ринг, който създава усещане за повече светлина, когато лампите работят.



