Полилей SSP737-1H BENITO ∙ черен ∙ 1xGU10
Код заявка: VIV004881 | Артикул: SSP737-1H GU10 BENITO
Технически параметри
| Серия | BENITO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 90x90x1500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800234852881 |
Серията BENITO съдържа тела с подвижни спотове и полилеи за лампи с цокъл GU10. Естественото дърво и метал в черен цвят на корпуса на телата се допълват от деликатен акрилен ринг, който създава усещане за повече светлина, когато лампите работят.



