Соларно LED тяло със сензор за движение SOLEI SOLAR LED ∙ PIR ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004989 | Артикул: SOLEI SOLAR LED PIR IP54
Технически параметри
| Серия | SOLEI SOLAR LED |
| Светлинен поток (lm) | 500lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 250x120x66mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | ABS+PC |
| Температура на околната среда | -25 ÷ 45°C |
| Индекс на цветопредаване | CRI 70 |
| EAN | 3800234853826 |
SOLEI SOLAR LED IP54 е соларно LED осветително тяло, снабдено с инфрачервен сензор за движение и висококачествен соларен панел, чрез който се зарежда батерията му. Чрез копчетата за включване и изключване на тялото се избира и режимът на работа: Режим 1: При свечеряване тялото автоматично светва с 10% от обявения светлинен поток. При засичане на движение в обхвата на сензора му, тялото светва със 100% от обявения светлинен поток за 30 секунди, а при липса на движение в следващите 30 секунди – преминава отново в режим на изчакване и свети на 10%. Режим 2: При засичане на движение в обхвата на сензора му, тялото светва за 30 секунди, а при липса на движение в следващите 30 секунди – не свети. Режим 3: Независимо дали има или няма движение в обхвата на сензора му, тялото свети с 10% от обявения светлинен поток.





