Соларна LED верига с 10 лампи и дистанционно FIESTA SOLAR LED ∙ RGB+W (3000K) ∙ IP44
Код заявка: VIV004992 | Артикул: FIESTA SOLAR LED RGBW IP44
Технически параметри
| Серия | FIESTA SOLAR LED |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 8000mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Цвят на светлината | RGB+W (3000K) |
| Температура на околната среда | -10÷+45°C |
| EAN | 3800234853857 |
Соларната LED верига FIESTA LED е влагозащитена с IP44 и предлага светлинни ефекти в цвят RGB или в бяла светлина, а режимите й на работа могат да се избират от контролния панел на гърба на соларния панел или чрез дистанционното в комплекта. Всяка от 10-те лампи на FIESTA SOLAR LED е снабдена с кукичка за окачване и така веригата представлява универсално светлинно решение за монтаж по фасадата, в клоните на дърветата или храстите или по перилата на стълбища или тераси.



