Полилей BEATRICE ∙ SSP747 ∙ 1хЕ27
Код заявка: VIV004996 | Артикул: SSP747 E27 BEATRICE
Технически параметри
| Серия | BEATRICE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø400x1420mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черно/златно |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234853895 |
Ако искате да разнообразите Вашето решение за осветление в помещението в различен стил и материали на осветителното тяло, новият ни полилей BEATRICE е точно за Вас. С разсейвател, решен в модерно черно отвън и в дръзко злато отвътре, заедно с декоративната си перфорация, полилеят със сигурност ще внесе различен детайл в осветявания интериор. Единственото, което остава за Вас, е да подберете подходящ светлинен източник от гамата с филамент LED лампи VIVALUX.



