Полилей AVA ∙ SSP758 ∙ 1хЕ27 ∙ декоративна решетка ∙ черен
Код заявка: VIV005007 | Артикул: SSP758-1H E27 AVA
Технически параметри
| Серия | AVA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø120x1400mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+PVC |
| EAN | 3800234854007 |
На вниманието на почитателите на изчистените линии в интериора и на минималистичния дизайн на осветителните тела предлагаме нова серия метални полилеи AVA. Свежата им линия и матираният черен завършек са чудесно допълнение както в традиционните, така и в модерните домове. И двата полилея са с фасунги за цокъл E27 и дават свобода при избора на лампи от гамата с филамент LED лампи с марка VIVALUX.


