Полилей AVA ∙ SSP799 ∙ 1xE27 ∙ метал с дърво ∙ бял
Код заявка: VIV005099 | Артикул: SSP799 E27/WH AVA
Технически параметри
| Серия | AVA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø390x1200mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x14W |
| Цвят на корпуса | бяло/дърво |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+дърво |
| EAN | 3800234854816 |
Когато дойде време да се подбират материали за декорация на дома, дървото обикновено заема челно място. Естественото дърво e класика, която никога не излиза от мода по ред причини: създава чувство за топлота и домашен уют, допълва цветовите комбинации в цялостния интериор или чрез формата му да се акцентира върху определен детайл. Точно това са предимствата на новата серия полилеи AVA с комбинация от дърво и метал. Металната решетка на полилеите е с геометрична форма в бял или черен цвят и успешно се съчетава с филамент лампите с по-голям стъклен балон с марка VIVALUX.


