Спот ANEKE ∙ SP773 ∙ 1xE14 ∙ черен
Код заявка: VIV005022 | Артикул: SP773-1R E14 BK ANEKE
Технически параметри
| Серия | ANEKE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 100x100x160mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x7W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854151 |
Матираният черен цвят придоби изключителна популярност през последните години, превръщайки се в търсено покритие за осветителните тела в съвременния интериор. Следвайки тази тенденция за привържениците на геометричните линии предлагаме серията ANEKE в импониращ матиран черен цвят. Преимуществото на спотовете, наред с подвижните в хоризонтална и вертикална посока чашки с фасунги за Е14 е, че светлината се разпределя равномерно, без да създава излишни сенки и отблясъци.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP774 ∙ 2xE14 ∙ черен
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP775 ∙ 3xE14 ∙ черен
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP776 ∙ подвижни рамена ∙ 4xE14 ∙ черен
-
Спот ANEKE ∙ SP773 ∙ 1xE14 ∙ хром
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP774 ∙ 2xE14 ∙ хром
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP775 ∙ 3xE14 ∙ хром
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP776 ∙ подвижни рамена ∙ 4xE14 ∙ хром


