Спот ANEKE ∙ SP773 ∙ 1xE14 ∙ хром
Код заявка: VIV005026 | Артикул: SP773-1R E14 CH ANEKE
Технически параметри
| Серия | ANEKE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 100x100x160mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x7W |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал |
| EAN | 3800234854199 |
Хромираните повърхности отразяват повече светлината, отколкото матираните цветни покрития и внасят доза класическо звучене в осветявания интериор. Затова представяме на вниманието Ви новата серия спотове за осветление ANEKE в цвят хром. Декоративните им разсейватели допълнително допринасят за постигане на по-добра осветеност като рефлектират светлината от инсталираните филамент LED лампи с цокъл Е14 с марка VIVALUX.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP774 ∙ 2xE14 ∙ хром
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP775 ∙ 3xE14 ∙ хром
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP776 ∙ подвижни рамена ∙ 4xE14 ∙ хром
-
Спот ANEKE ∙ SP773 ∙ 1xE14 ∙ черен
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP774 ∙ 2xE14 ∙ черен
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP775 ∙ 3xE14 ∙ черен
-
Линеен спот ANEKE ∙ SP776 ∙ подвижни рамена ∙ 4xE14 ∙ черен


