LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV005113 | Артикул: CCL 5W E14 CL 4000K CAMEO LED
Технически параметри
| Серия | CAMEO LED |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 470lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 200° |
| Форма | свещ |
| Размери (mm) | Ø37x99mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~40W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234854953 |
LED лампа, 5W, E14, 230V, 4000K, свещ. Индексът на цветопредаване Ra ≥ 80 осигурява много добро възпроизвеждане на цветовете.
Файлове
Подобни модели
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 6400K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 6W ∙ 480lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED лампа CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 6400K



