Мултифункционална LED плафониера с дистанционно ARAGON LED ∙ 86W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005153 | Артикул: ARAGON LED 86W
Технически параметри
| Серия | ARAGON LED |
| Мощност(W) | 86W |
| Светлинен поток (lm) | 5282lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | 550x480x85mm |
| Цвят на корпуса | бял/черно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855288 |
Съчетанието на LED плафониери и спотове за акцентиращо осветление не е непознато в интериорното осветление. Новите мултифункционални LED осветителни тела VIVALUX са смела комбинация от двата вида и са в актуални цветове. ARAGON LED предлага почти спартански дизайн от два светещи пръстена и два светещи спота. С помощта на дистанционно управление индиректната светлина на пръстените може да се регулира: да се настройва от топло-бяла през неутрална до дневна и силата ѝ да се променя според нуждите на хората в осветяваното помещение.




