Мултифункционална LED плафониера с дистанционно DOROTHY LED ∙ 74W ∙ CCT ∙ 3000-6000K
Код заявка: VIV005155 | Артикул: DOROTHY LED 74W
Технически параметри
| Серия | DOROTHY LED |
| Мощност(W) | 74W |
| Светлинен поток (lm) | 4903lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø500x140mm |
| Цвят на корпуса | бял/черно |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855301 |
Съчетанието на LED плафониери и спотове за акцентиращо осветление не е непознато в интериорното осветление. Новите мултифункционални LED осветителни тела VIVALUX са смела комбинация от двата вида и са в актуални цветове. DOROTHY LED включва декорация на естествено дърво към основната комбинация в черно и бяло, която внася мекота и уют в осветявания интериор. В същото време четирите подвижни спота дават възможност чрез осветлението да се привлече вниманието върху конкретен елемент в осветяваното помещение или да се насочи повече светлина към зоната, където тя е необходима: работен кът у дома или към писалище в кабинет или друго помещение в сграда с обществено предназначение.





