LED плафон LUCAS LED ∙ 30W ∙ черно+дърво ∙ CCT ∙ 3000-4000-6400K
Код заявка: VIV005164 | Артикул: LUCAS LED 30W CCT
Технически параметри
| Серия | LUCAS LED |
| Мощност(W) | 30W |
| Светлинен поток (lm) | 1544lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 900x260x75mm |
| Цвят на корпуса | черно/дърво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234855394 |
Геометричните правоъгълни форми са най-разпознаваемият белег на минималистичния дизайн на телата LUCAS LED VIVALUX. Черният цвят на елегантните светещи елементи естетически е комбиниран с дървени структури в контрастен светъл цвят и допълва цялостната визия на телата. Допълнително преимущество е възможността за избор на цветност на светлината: топло-бяла, неутрална или дневна според водещите цветове в осветявания интериор.




