LED плафон CAMPO LED ∙ 36W ∙ черно/бяло+дърво ∙ CCT-switch ∙ 3000-4000-6400K
Код заявка: VIV005165 | Артикул: CAMPO LED 36W CCT
Технически параметри
| Серия | CAMPO LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 2935lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 500x500x180mm |
| Цвят на корпуса | черно/бяло |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234855400 |
Изкуственото осветление в съвременния интериор е поставено пред предизвикателства от различно естество. То трябва да бъде едновременно достатъчно силно, за да се извършват ежедневните дейности в помещенията, предназначени за тях, но трябва и естетически да съответства на останалите интериорни елементи. За решаване на тези задачи представяме нов модел осветително тяло CAMPO LED VIVALUX, предлагащ основно осветление с матиран дифузер за по-малко заслепяване, както и индиректно осветяване с възможност за избор на цветна температура. Освен това има два подвижни спота, в които могат да се монтират лампи с цокъл GU10 с мощност и цветна температура според предпочитанията и необходимостта от светлинен акцент в стаята. Тялото е подходящо за използване както във фамилни жилища, така и в хотели, заведения и търговски обекти.






