LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 20W ∙ 1400lm ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV005204 | Артикул: TRANCE LED 20W/BK CCT
Технически параметри
| Серия | TRANCE LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1400lm |
| Цветна температура (K) | 3000K-4000K-6400K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 24° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | 130x68x140mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234855622 |
При избор на цветна температура няма правила. Всичко зависи от личните предпочитания и настроение, които светлината носи. Нужда от акцент със силна, твърда светлина в 6400K, уют на нажежаемата жичка в 3000K или по-ярка, но мека светлина в 4000K на къта за четене се намират едновременно в новите прожекторите за релсов монтаж TRANCE LED CCT VIVALUX. Изберете предпочитаната от Вас цветна температура в последния момент, преди монтажа на осветлението. Моделът се предлага в два цвята - бял и черен и две мощности - 20W и 30W. Модерният дизайн дават отлично решение за насочено осветление при проекти, залагащи на индустриалния стил в интериора. Подходящи за незаменима атмосфера и комфорт в хотели, ресторанти, кафенета и центрове за красота и възстановяване, и лични домове.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 20W ∙ 1400lm ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ бял ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ черен ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ бял ∙ 3000K
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ бял ∙ 4000K
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ черен ∙ 3000K
-
LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ черен ∙ 4000K






