Енергоспестяваща лампа SUPER MINI ∙ 11W ∙ 540lm ∙ E27 ∙ 2700K
Код заявка: VIV000086 | Артикул: #SM42 4U 11W E27/2700K
Технически параметри
| Серия | SUPER MINI |
| Мощност(W) | 11W |
| Светлинен поток (lm) | 540lm |
| Цветна температура (K) | 2700K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | Ø48x107mm |
| Живот на осветителя (h) | 8000h |
| Еквивалент | ~47W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Енергоспестяващa лампa 11W, E27, 2700K.
