Плафониера SOLE ANTIQUE ∙ 05/3404 ∙ Ø500 мм
Код заявка: VIV000331 | Артикул: #05/3404-мод.Sole ф.50-antik -
Технически параметри
| Серия | SOLE ANTIQUE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x60W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Плафониера за монтаж на таван, Е27, Ø500 мм.
