Плафониера PERLA ∙ 05/3904 ∙ Ø500 мм
Код заявка: VIV000383 | Артикул: 05/3904 Perla
Технически параметри
| Серия | PERLA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø500mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 3x60W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| EAN | 3800209155894 |
Плафониера за монтаж на таван, Е27, Ø500.
