Аплик ORANGE ∙ 5102 ∙ квадрат ∙ 260 x 260 мм
Код заявка: VIV000429 | Артикул: #5102 ROSSO 26x26
Технически параметри
| Серия | ROSSO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 260x260mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
Аплик за монтаж на стена, Е27, квадрат, 260 x 260 мм.
