Керамична фасунга за лампа с цокъл G9 KR/K540J
Код заявка: VIV001714 | Артикул: KR/K540J G9
Технически параметри
| Серия | G4/G5.3/G6.35/GU10/G9/R7s LAMPHOLDERS |
| Напрежение (V) | 250V |
| Цокъл | G9 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø35x28.5mm |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Ток (A) | 4A |
| Материал | керамика |
| EAN | 3800209156686 |
Керамична фасунга за лампа с цокъл G9, резбована, с ринг, термоустойчив корпус от изолационен материал, Т250.
