LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003576 | Артикул: GF45 LED 4W E14 WW 3000K FLICK LED
Технически параметри
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 470lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | мини глобус |
| Размери (mm) | Ø45x79mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~40W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228022795 |
LED лампа 4W, E14, 230V, 3000K, филамент, мини глобо. Серията filament лампи FLICK LED e с изключително висока ефективност – над 100 lm/W. LED лампите имат дълъг полезен живот - 25 000 ч, отлично цветопредаване и осигуряват перфектна осветеност като разпръскват светлината във всички посоки (360°). Идеално решение за общо осветление - за създаване на уютна и топла атмосфера.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 630lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K



