Микровълнов сензор за движение CHARLIE MW18-S-W ∙ IP65
Код заявка: VIV003884 | Артикул: CHARLIE MW18/S-W
Технически параметри
| Серия | CHARLIE |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 80x117.2x51.5mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Микровълнов сензор |
| EAN | 3800228025147 |
Микровълновият сензор за движение CHARLIE MW18-S-W, max 300W LED, 180°, 230V е енерго-ефективен превключвател, съчетаващ автоматизъм, практичност, удобство и безопасност. Той работи с електромагнитни вълни с висока честота и това му позволява да регистрира движение зад врати, стъклени панели и дори по-тънки стени, като автоматично разпознава ден и нощ.



