Микровълнов сензор за движение SIERRA MW36 ∙ бял
Код заявка: VIV003890 | Артикул: SIERRA MW36-W
Технически параметри
| Серия | SIERRA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø115x24mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 2000W; LED 1000W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Микровълнов сензор |
| EAN | 3800228025208 |
Микровълновият сензор за движение SIERRA MW36-W max 300W LED, 360°, 230V работи с електромагнитни вълни с висока честота и това му позволява да регистрира движение зад врати, стъклени панели и дори по-тънки стени, като автоматично разпознава ден и нощ.

