Микровълнов сензор за движение OSCAR MW18-IN ∙ бял
Код заявка: VIV003891 | Артикул: OSCAR MW18/IN-W
Технически параметри
| Серия | OSCAR |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 37x61.5x25mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 1200W; LED 300W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Микровълнов сензор |
| EAN | 3800228025215 |
Микровълновият сензор за движение OSCAR MW18-IN-W max 300W LED, 230V служи за контрол на осветлението на места, където преминават много хора и където е необходимо осветление за относително кратък период от време. Сензорът е с изключително компактни размери и може да се монтира в тяло или във влагозащитена кутия INDIRA.

