Инфрачервен сензор за близост FOXTROT IR-SR
Код заявка: VIV003888 | Артикул: FOXTROT IR-SR
Технически параметри
| Серия | FOXTROT |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 35.5x78.2x20.6mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 500W; LED 200W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228025185 |
Инфрачервеният сензор за близост FOXTROT, max 200W LED, 230V отчита движение в много малък обхват – едва 5-6 cm. Задейства се с махване на ръка и е подходящ за вграждане на места, които човек лесно може да достигне с ръка: кухненски шкафове, детски стаи; както и там, където по хигиенни съображения е препоръчително ключът за осветлението да не се докосва.


