Градински фенер TOSCA ∙ WU004 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004201 | Артикул: WU004/BK TOSCA IP44
Технически параметри
| Серия | TOSCA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 205x163x375mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228027622 |
Фенер, алуминиев корпус, цвят черен, стъклени стени, шестстенен, с долен носач, фасунга E27, степен на защита IP44. Максималното натоварване е 1 х 60W за лампи с нажежаема жичка.



