Фасаден аплик PORTO/R ∙ 1 x GU10 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004246 | Артикул: PORTO/R 1xGU10 BK IP44
Технически параметри
| Серия | PORTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 68x80x92mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028025 |
Фасадно осветително тяло с черен матиран корпус от лят алуминий PORTO/R 1 x GU10 BK IP44, заоблена форма. Фасунга GU10, максимално натоварване 1 х 35W, степен на защита IP44.


