Фасаден аплик PORTO/R ∙ 2 x GU10 ∙ черен ∙ IP44
Код заявка: VIV004247 | Артикул: PORTO/R 2xGU10 BK IP44
Технически параметри
| Серия | PORTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 68x150x92mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228028032 |
Фасадно осветително тяло PORTO/R 2 x GU10 BK IP44, черен матиран корпус от лят алуминий, заоблена форма. Фасунга GU10, максимално натоварване 2 х 35W, степен на защита IP44.


