Фасаден аплик PORTO/SQ ∙ 2 x GU10 ∙ бял ∙ IP44
Код заявка: VIV004667 | Артикул: PORTO/SQ 2xGU10 WH IP44
Технически параметри
| Серия | PORTO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 68x150x92mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 2x35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800234851228 |
Серията фасадни осветителни тела PORTO са с бял или черен матиран корпус от лят алуминий със стъкло. Телата в серията са с квадратна и със заоблена форма и потребителите могат да избират между варианти с една или с две фасунги за лампи с цокъл GU10. Степента на влагозащита на фасадните тела PORTO е IP44 и те могат да се монтират на открито за външно осветление.


