Мултифункционална LED плафониера DOTS LED ∙ 51W
Код заявка: VIV004605 | Артикул: DOTS LED 51W
Технически параметри
| Серия | DOTS LED |
| Мощност(W) | 51W |
| Светлинен поток (lm) | 4466lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 615x400x100mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850771 |
Димируемо осветително тяло с дистанционно DOTS LED 51W, 230V, 4466lm, 4000K (неутрална светлина), 120°, IP20.



