Мултифункционална LED плафониера CANDY LED ∙ 105W
Код заявка: VIV004608 | Артикул: CANDY LED 105W
Технически параметри
| Серия | CANDY LED |
| Мощност(W) | 105W |
| Светлинен поток (lm) | 8573lm |
| Цветна температура (K) | 3000-6000K |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 490x440x65mm |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируема с дистанционно |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234850801 |
Димируемо осветително тяло с дистанционно управление CANDY LED 105W, 230V, 8573lm, 3000-6000K, 120°, IP20, LED, 24 месеца гаранция.




