LED плафониера ODEON LED ∙ 38W ∙ 1840lm ∙ черен ∙ CCT-SWITCH ∙ 3000K-4000K-6400K
Код заявка: VIV004610 | Артикул: ODEON LED 38W BK CCT-switch
Технически параметри
| Серия | ODEON LED |
| Мощност(W) | 38W |
| Светлинен поток (lm) | 1840lm |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | Ø440x130mm |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234850825 |
Декоративните LED осветителни тела ODEON LED са елегантна комбинация от метал и силиконов дифузер. Изборът на желаната цветна температура може да бъде направен чрез плъзгач, поставен върху захранването на тялото. Така, в зависимост от положението на плъзгача, ODEON LED ще светят постоянно в една от избраните цветни температури: 3000К (топло-бяла светлина), 4000К (неутрална светлина) или 6400К (дневна светлина).




