Соларен LED аплик IKAR SOLAR LED ∙ 4W ∙ 70lm ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004788 | Артикул: IKAR SOLAR LED 4W CL
Технически параметри
| Серия | IKAR SOLAR LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 70lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | променлив 0°÷100° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 154x98x101mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
| EAN | 3800234852164 |
Соларното осветително тяло IKAR LED предлага, независимо от електрозахранването, ефектно осветление на фасадите на сградите. Ъгълът на светлинния сноп на IKAR LED може да се регулира: променя се от 0 до 100 градуса.


