Соларен LED аплик DOMINO SOLAR LED ∙ 10W ∙ 70lm ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV004790 | Артикул: DOMINO SOLAR LED 10W CL
Технически параметри
| Серия | DOMINO SOLAR LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 70lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 80° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 155x118x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
| EAN | 3800234852188 |
Соларното осветително тяло DOMINO LED предлага, независимо от електрозахранването, ефектно осветление на фасадите на сградите. DOMINO LED прави светлинен ефект, който е комбинация от 5 лъча: 2 насочени нагоре и 3 насочени надолу.


