Соларен LED аплик POLUX SOLAR LED ∙ 4W ∙ 70lm ∙ CCT-switch ∙ 3000K-4000K-6400K ∙ IP54
Код заявка: VIV004789 | Артикул: POLUX SOLAR LED 4W 3CCT
Технически параметри
| Серия | POLUX SOLAR LED |
| Мощност(W) | 4W |
| Светлинен поток (lm) | 70lm |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 80° |
| Степен на защита | IP54 |
| Размери (mm) | 155x118x85mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | пластмаса |
| Температура на околната среда | -20÷+50°C |
| Избираема цветна температура | 3000K-4000K-6400K |
| EAN | 3800234852171 |
Соларното осветително тяло POLUX LED предлага, независимо от електрозахранването, ефектно осветление на фасадите на сградите. Цветната температура на POLUX LED може да се избира измежду 3000К, 4000К или 6400К.




