Плафон ASTRID ∙ CL967 ∙ 1xE27 ∙ метал+стъкло ∙ черен
Код заявка: VIV005287 | Артикул: CL967 E27/BK ASTRID
Технически параметри
| Серия | ASTRID |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 300*270mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x25W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234856094 |
Дизайнерската серия осветителни тела ASTRID пренаписва правилата на модерното осветление, като съчетава два от най-актуалните тренда: елегантно опушено черно стъкло и метална конструкция от телени ивици. Когато светлината премине през полупрозрачното опушено стъкло и се пречупи в металната обвивка, тя създава мистична, дълбока и изключително уютна атмосфера с фини, графични нюанси. Компактен плафон ASTRID (1 х Е27): - Конструкция: изчистен дизайн за директен таванен монтаж, съчетаващ един брой изящно опушено черно стъкло, прегърнато от стилна структура от телени ивици. - Приложение: перфектен избор за помещения с ниски или стандартни тавани - коридори, кухни, спални или стилни антрета. Прилепва плътно към тавана и осигурява балансирана, мека светлина без заслепяване.




