Спот ASTRID ∙ SP970-1R ∙ 1xE14 ∙ метал+стъкло ∙ черен
Код заявка: VIV005290 | Артикул: SP970-1R E14/BK ASTRID
Технически параметри
| Серия | ASTRID |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Размери (mm) | 110х140х155mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x25W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234856124 |
Дизайнерската серия осветителни тела ASTRID пренаписва правилата на модерното осветление, като съчетава два от най-актуалните тренда: елегантно опушено черно стъкло и метална конструкция от телени ивици. Когато светлината премине през полупрозрачното опушено стъкло и се пречупи в металната обвивка, тя създава мистична, дълбока и изключително уютна атмосфера с фини, графични нюанси. - Единичен спот (1 х Е14): практична спот лампа за стена или таван. Използва се за деликатен светлинен акцент, осветяване на ниши, картини или като стилна нощна лампа. - Двоен спот (2 х Е14): балансирано решение на къса шина, подходящо за по-тесни пространства, коридори или за акцентиране върху два отделни интериорни елемента. - Четворен спот (4 х Е14): мощна конфигурация с четири изцяло подвижни глави на дълга шина. Осигурява пълен контрол над посоката на светлината във всички четири ъгъла на стаята, като ви позволява да елиминирате всяка тъмна зона.



