Полилей ASTRID ∙ SSP968-1H ∙ 1xE27 ∙ метал+стъкло ∙ черен
Код заявка: VIV005288 | Артикул: SSP968-1H E27/BK ASTRID
Технически параметри
| Серия | ASTRID |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Размери (mm) | 300х1200mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 1x25W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | метал+стъкло |
| EAN | 3800234856100 |
Дизайнерската серия осветителни тела ASTRID пренаписва правилата на модерното осветление, като съчетава два от най-актуалните тренда: елегантно опушено черно стъкло и метална конструкция от телени ивици. Когато светлината премине през полупрозрачното опушено стъкло и се пречупи в металната обвивка, тя създава мистична, дълбока и изключително уютна атмосфера с фини, графични нюанси. Висящ полилей ASTRID (1 х Е27): - Конструкция: единичен пендел с компактна кръгла таванна основа, при който опушеното черно стъкло е изцяло облечено в дизайнерска телена конструкция. - Приложение: идеално акцентно осветление за кътове за четене, нощно осветление от двете страни на леглото в спалнята, в антрето или монтирано в редица от няколко бройки над кухненски бар плот.



