LED lamp LED20 ∙ MR16 ∙ 1.5W ∙ 12V ∙ G5.3 ∙ blue
Order code: VIV000132 | SKU Reference: #LED20 MR16 - BL G5.3 12V VIVALUX
Technical info
| Series | LED 20 |
| Wattage (W) | 1.5W |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G5.3 |
| Beam angle | 38° |
| Size (mm) | Ø50x46mm |
| Lamp life (h) | 30000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800209157362 |
LED lamp 1,5W, 12V, Gx5,3, blue light.

