Wall fixture MURALES ∙ 09/1607 ∙ square ∙ 260 x 260 mm
Order code: VIV000257 | SKU Reference: #01/1601-model Murales Bis ф.30
Technical info
| Series | MURALES |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 260x260mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x75W |
| Warranty | 12 months warranty |
Wall fixtures, Е27, IP20, square 260 x 260 mm.
