Wall fixture ETNICO GOLD ∙ 09/4303 ∙ square ∙ 260 x 260 mm
Order code: VIV000363 | SKU Reference: #09/4303 Etnico Gold
Technical info
| Series | ETNICO GOLD |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 260x260mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x75W |
| Warranty | 12 months warranty |
Wall fixture, square 260 x 260 mm, Е27.
