Wall fixture VORTICE ∙ 5111 ∙ Ø1/2 300 mm
Order code: VIV000432 | SKU Reference: 5111 Vortice
Technical info
| Series | VORTICE |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø300x150mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209154910 |
Wall fixture, 1 х max 60W E27, 230V, IP20, 1/2 Ø300.

