Furniture lighting ∙ LFD-T02-C
Order code: VIV000561 | SKU Reference: #LFD-T02-C
Technical info
| Series | LFD |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G4 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 130x128x40mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 20W |
| Body color | chrome |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 5905339043801 |
Furniture lighting, fixed, stamped, 12V.
