Halogen set ∙ LE/SA
Order code: VIV000618 | SKU Reference: #LE/SA
Technical info
| Series | LE |
| Voltage (V) | 12V |
| Lampholder | G4 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 188x94x54mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 20W |
| Warranty | 12 months warranty |
Halogen set 12V, G4.
