Suspension TOM WHITE ∙ 12/2705 ∙ Ø400 mm
Order code: VIV000657 | SKU Reference: #12/2705-мод.Tom-alabaster/white поли
Technical info
| Series | TOM WHITE |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø450x900mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Warranty | 12 months warranty |
Suspension, Е27, Ø400 mm.
