Suspension FRUITS ∙ 12/3606 ∙ Ø400 mm
Order code: VIV000665 | SKU Reference: #12/3606-model Frutta sospension ф.40
Technical info
| Series | FRUTTA |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø450x900mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Warranty | 12 months warranty |
Suspension, Е27, Ø400 mm.
