Suspension FAZZOLETTO ∙ 51311 ∙ fixed ∙ Ø400 mm
Order code: VIV000692 | SKU Reference: 51311 Fazzoletto
Technical info
| Series | FAZZOLETTO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø400x810mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209154965 |
Fixed suspension, 1 х max 100W, E27, 230V, Ø400, IP20.

