Pendant standard ∙ 31102 ∙ white
Order code: VIV000779 | SKU Reference: 31102 WHITE
Technical info
| Series | PENDANT STANDART |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 700x70mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x100W |
| Body color | white |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | PC |
| EAN | 3800209150103 |
Pendant standard, Е27, 230V, white, IP20. Maximum weight of the glass - 3 kg.
