Energy-saving lamp SUPER LUX ∙ 7W ∙ 170lm ∙ GU10 ∙ 2700K
Order code: VIV002581 | SKU Reference: #SUPER LUX CFL GU10 7W 2700K
Technical info
| Series | SUPER LUX |
| Wattage (W) | 7W |
| Luminous flux (lm) | 170lm |
| Color temparature | 2700K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Size (mm) | Ø50x74mm |
| Lamp life (h) | 8000h |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209158383 |
Decorative energy-saving lamp. Life time 8000 hrs, 2700K.
